Halı Tamiri

Halı Tamiri

Şark Halı Yıkama 50 yıldır halı, halı yıkama ve halı tamiri hizmetleri veriyor. Bu alanda Ankara’nın en köklü firmalarından biri olan Şark Halı Yıkama hertürlü halıları profesyonel olarak tamir ve taditını yapmaktadır. Binlerce yıllık bir tarihi olan halılar Türk medeniyeti için önemli bir kültür, sanat ve bin yıllardır milletimizin geçim kaynaklarından birisi olmuş, dünya genelinde çok meşhurdur. Kendine has nakış, boya ve dokuma teknikleri ile ön plana çıkan Türk halıları halen tüm dünya ya ihraç edilmektedir. Sizinde gelecek nesillere hatıra bırakmak istediğiniz geçmiş nesillerden kalma antika halılarınız olabilir, tadilat gereği duyuyor olabilir ve bu anlamda aslına uygun olarak ankara halı tamiri servisimizde profesyonel olarak halı tamiri işlerinizi firmamızda gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Ustalarımız yılların zenaatkar halı üstadlarından oluşmakta, aslına uygun olarak tüm halı çeşitlerinin tadilatını büyük bir ustalıkla yapmaktadırlar.

Tel: 0312 392 01 18
Ankara Halı Tamiri

Ankara Halı Saçak Tamiri

Tüm halılarınızın saçak tadilatını da profesyonel olarak icra ediyoruz. Saçaklar zaman içinde yıkama, süpürme gibi uygulamalardan etkilenerek deformasyonlara uğrar bu bozulmalar halı dokusunada zarar vermeye başlar bu yüzden saçakların tadilat edilmesi gerekmektedir. Ankara Halı Saçak Tamiri işlerinizi profesyonellere teslim edin.