Koltuk Yıkama

Ankara koltuk yıkama servis hizmetlerimiz adresinizde icra edilmektedir. Ankara’nın tüm ilçelerine profesyonel ekiplerimizle ev veya ofis mobilyalarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapıyoruz.

Ankara Koltuk Yıkama

Uzmanlar uyarıyor! Koltuk, yatak gibi eşyaların en geç 3 ayda bir yıkanması gerekmektedir. Evinizde yapacağınız temizlikler yüzeysel temizliklerdir ve kumaş diplerine işleyen leke, bakteri gibi birçok mikroorganizma ancak profesyonel ekip ve ekipmanla mümkündür.

Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama işlemlerimizde kullandığımız deterjanlar tamamen doğal ürünlerden oluşmakta, 100% hijyen sağlamaktadır. Firmamızca yıkanan koltuk, yatak ve sandalye gibi eşyalarınız, havalandırmaya bağlı olarak 3 ila 6 saat arasında kurumaktadır. Yıkama işlemi ortalama bir oturma grubunda 1 ila 3 saat arasında lekenin türüne göre değişiklik göstermektedir.

Ankara Yatak Yıkama

Günün yorgunluğunu attığınız, evinizin en rahat yeri yataklarınızın temizliğini ne sıklıkta yapıyorsunuz? Yataklarınızın temizliğini özel vakumlama makinalarımızla tertemiz yıkıyoruz.  Ankara Yatak Yıkama servisimiz mis gibi bir uykuyu tertemiz bir yatakta almanız için herzaman yanınızdadır.

Ankara Ofis Koltuk Yıkama

Ankara Ofis Yıkama hizmetlerimiz profesyonel ekiplerimizce yerinde ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Ofis eşyalarınızın temizliğinde 50 yıllık tecribemiz ile kurumsal çözüm ortağınız Şark Halı Yıkama mükemmel bir koltuk yıkama deneyimi sunuyor. Ofis mobilyalarınız ilk günkü parlaklığında, capcanlı olacak!

Ankara’da Profesyonel Koltuk Yıkama firması arıyorsanız Şark Halı Yıkama Herzaman Hizmetinizde!

Tel: 0312 392 01 18